NYILVÁNOS ADATOK

KÖZHASZNÚSÁGI BESZÁMOLÓK BESZÁMOLÓK A KAPOTT 1% FELHASZNÁLÁSA

Közzététel

az adózók által a Kézműves Alapítvány javára 2020-ban rendelt SZJA 1%  felhasználásáról.
A Kézműves Alapítvány (közhasznú jogállású civil szervezet, székhelye: 4024 Debrecen, Piac u. 72. 3/6.) tisztelettel köszönetet mond mindazoknak, akik 2020-ban 67.325 Ft-tal, az adójuk 1%-ával támogatták az alapítványt, mely összeget az alapítvány cél szerinti tevékenységére az alábbiak szerint használta fel:
2020. 10-12. hóban hímző szakkörök munkájának segítése, illetve kézműves foglalkozásokhoz, kiállításokhoz anyagok, kellékek vásárlására.

Közzététel
az adózók által a Kézműves Alapítvány javára 2017-ben rendelt
SZJA 1% = 83.333Ft felhasználásáról.
A Kézműves Alapítvány (közhasznú jogállású civil szervezet, székhelye: 4024 Debrecen, Nagy Gál István u.6. ) tisztelettel megköszöni mindazoknak, akik 2017-ben 83.333Ft-tal, az adójuk 1%-ával támogatták az alapítványt, mely összeget az alapítvány cél szerinti tevékenységére az alábbiak szerint használtuk fel:
A Kézműves Alapítvány által hátrányos helyzetű gyerekeknek szervezett nyári táborban kézműves foglalkozások tartására = 80.000Ft és kiállításhoz fotók készíttetésére =3.333Ft.

2017
Közzététel az adózók által a Kézműves Alapítvány javára rendelt SZJA 1%  felhasználásáról.
A Kézműves Alapítvány (közhasznú jogállású civil szervezet, székhelye: 4024 Debrecen, Nagy Gál István u.6. ) tisztelettel megköszöni mindazoknak, akik 2015-ben 26.954 Ft-tal, az adójuk 1%-ával támogatták az alapítványt, mely összeget az alapítvány cél szerinti tevékenységére az alábbiak szerint használtuk fel:
2016. aug. 16-án a nyári táborban kézműves játszóházi foglalkozások- agyagformázás, gyöngyékszer készítés - tartására. A foglalkozásokon - melyekhez a szakmai anyagot  is biztosítottuk - 42 fő vett részt.

2014
Közzététel az adózók által a Kézműves Alapítvány javára rendelt SZJA 1%  2014-ben történő felhasználásáról:
A Kézműves Alapítvány (közhasznú jogállású civil szervezet, székhelye: 4024 Debrecen, Nagy Gál István u.6. ) tisztelettel megköszöni mindazoknak, akik 2014-ben 21.927 Ft-tal, az adójuk 1%-ával támogatták az alapítványt, mely összeget az alapítvány cél szerinti tevékenységére az alábbiak szerint használtuk fel:
A Kézműves Alapítvány - honlapján ( www.kezmuvesalapitvany.hu ) a népi kézművesek és alkotó közösségek megismertetése, népszerűsítése érdekében - honlapjának karbantartására, frissítésére.

2013
Közzététel az adózók által a Kézműves Alapítvány javára rendelt SZJA 1%  2013-ban történő felhasználásáról:
A Kézműves Alapítvány (közhasznú jogállású civil szervezet, székhelye: 4024 Debrecen, Nagy Gál István u.6. ) tisztelettel megköszöni mindazoknak, akik 2013-ban 20.828 Ft-tal, az adójuk 1%-ával támogatták az alapítványt, mely összeget az alapítvány cél szerinti tevékenységére, az általa szervezett farsangi és nyári kézműves játszóházi foglalkozás költségeire használta fel.

2012
Közzététel az adózók által a Kézműves Alapítvány javára rendelt SZJA 1%  2012-ben történő felhasználásáról:
A Kézműves Alapítvány (közhasznú jogállású civil szervezet, székhelye: 4024 Debrecen, Nagy Gál István u.6. ) tisztelettel megköszöni mindazoknak, akik 2012-ben 16.679 Ft-tal, az adójuk 1%-ával támogatták az alapítványt, mely összeget az alapítvány cél szerinti tevékenységére az alábbiak szerint használtuk fel:
Rendezvények, kiállítások (Népi hímzések, Tűvel, fonallal varrott történelem), - melyek az alapítvány közreműködésével valósultak meg - anyagjellegű szükségleteinek fedezésére: élővirág, képkeret, tájékoztatókra, ismertetőkre.